Dom ProduktyOdparowywanie wielu efektów

Przesył ciepła w górę folii Współczynnik parowania wielu efektów dla przemysłu mleka z soków piwnych

Przesył ciepła w górę folii Współczynnik parowania wielu efektów dla przemysłu mleka z soków piwnych

Upward Film Heat Transfer Multiple Effect Evaporation Coefficient For Beer Juice Milk Industry

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Nanjing China
Nazwa handlowa: GOJE
Numer modelu: Płytowy wymiennik ciepła

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowania
Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Zasady płatności: TT/LC
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Materiał ramy: GS / SS Gwarancja: 12 miesięcy
marki: GOJE Port: Guangzhou
Aplikacji:: Proces farmaceutyczny Przesyłka: Fracht morski / lotniczy

Zwiększenie współczynnika przenikania ciepła przez układ parowy dla przemysłu mleka z mleka piwnego

1. Parownik wielofunkcyjny

Koszt eksploatacji urządzenia ewaporcyjnego zależy głównie od zużycia energii. Zwykle jedna lub dwie z poniższych opcji, nawet 3 opcje zostaną wybrane, aby osiągnąć maksymalną efektywność energetyczną.

Ciepło uwalniane przez kondensację pary 1 kg jest w zasadzie takie samo jak ciepło pochłaniane przez odparowanie 1 kg wody. Dlatego do jednokrotnego odparowania 1 kg wody w materiale do odparowania zużyje 1 kg pary wodnej; jeżeli para wtórna zostanie użyta do podgrzania pary dla następnego efektu, zużycie pary wtórnej i pary żywej zostanie zmniejszone o 50% Kiedy liczba efektów wzrasta, zużycie pary spada, a inwestycje w sprzęt znacznie się zwiększają. Dlatego zwykle nie może być więcej niż 5 efektów.

2. W porównaniu do parownika płaszczowo-parowego wyparka płytowa ma następujące zalety

1. Wyższa wydajność : w przemyśle skrobiowym i alkoholu cukrowym, w odniesieniu do urządzenia do odparowywania o potrójnym efekcie, średnia wydajność parowania powierzchni wymiany ciepła na jednostkę może osiągnąć 30-50 kg / m2 »h. W przemyśle sokowniczym średnia wydajność parowania powierzchni wymiany ciepła na jednostkę może osiągnąć 30-70 kg / m2 «h

2. Małe pokrycie terenu i zwarta konstrukcja : 20-30t / h wielkogabarytowe urządzenie do odparowywania może być zainstalowane w miejscach o wysokości ll * 6m wysokości 4m.

3. Krótka retencja materiału: w przypadku czterozadaniowego urządzenia do odparowywania potrzeba około 4 minut, aby materiały przeszły od pierwszego efektu do czwartego efektu i zgasły. Pozostaje on tylko na 2-4 sekundy w wysokiej temperaturze w obrębie pierwszego efektu, co jest bardzo skuteczne w przypadku koncentracji materiałów termicznych.

4. Niskie zatrzymanie cieczy : ze względu na wysokość parownika ciśnienie statyczne w kolumnie cieczy jest poniżej 15kpa, co zmniejsza moc pompy materiału i minimalizuje różnicę temperatur w kolumnie cieczy (może być ignorowana).

5. Łatwa instalacja i konserwacja : instalacja jednego urządzenia o czterech efektach może zostać zakończona w ciągu 7-12 dni (w zależności od zdolności parowania). Paczki płyt mogą być zdjęte, oczyszczone, wymienione, zwiększone lub zmniejszone.

6. Łatwa inspekcja: Ponieważ wszystkie urządzenia są zwykle sprawdzane na niewielkiej płaskiej powierzchni (takiej jak 10 * 6 kwadratowych płaszczyznach), jest to bardzo wygodne. Lepszy efekt można uzyskać, jeśli dostępne jest sterowanie PLC.

7. Niskie koszty inwestycyjne sprzętu : Jako nowy sprzęt do odparowywania cena parownika płytowego zależy od zdolności parowania. Zwykle w przypadku parownika z potrójnym efektem 304 o wydajności parowania 10T, im większa jest wydajność parowania, tym bardziej korzystne są koszty

Szczegóły kontaktu
Nanjing Gaojie Light Industrial Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Young

Tel: +8615952060379

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: Gubai Industrial Park, Gaochun District, Nanjing Jiangsu Province

Adres fabryczne:Gubai Industrial Park, Gaochun District, Nanjing Jiangsu Province